PAMOKA APIE SVEIKATĄ

       Sausio 8 d. 2 b klasės fizinio ugdymo pamokoje dalyvavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vita Buinorienė. Ji supažindino vaikus su rekomendacijomis, kaip saugotis nuo gripo ir peršalimo ligų. Taip pat paaiškino, kas yra virusai ir bakterijos, papasakojo apie „nešvarių rankų" ligas. Sveikatos priežiūros specialistė pamokė vaikus, kaip taisyklingai plauti rankas, ir kartu su jais atliko praktinę užduotį, kuri labai vaizdžiai pademonstravo, kaip mūsų aplinkoje plinta bakterijos. Specialistės rekomendacijas „Kaip taisyklingai plauti rankas" pakabinome klasėje prie kriauklės, o lankstinukus apie peršalimo ligų profilaktiką nusprendėme paskaityti su tėveliais namuose.
       Dėkojame visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Vitai Buinorienei už labai naudingą pamoką.

Mokytoja Danguolė Sadaunykienė

danguole buinor1 Smalldanguole buinor2 Smalldanguole buinor3 Smalldanguole buinor4 Small

SVEIKINAME LAIMĖTOJAS

       Sveikiname 2 b klasės mokines Martą ir Meidą Meškauskaites, laimėjusias I vietą Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos organizuotame kalėdinių žaisliukų konkurse „Stebuklinga svajonė".

Mokytoja Danguolė Sadaunykienė

danguole konk1 Small

KALĖDŲ BELAUKIANT

     Laukdami gražių žiemos švenčių, kalėdinių stebuklų ir atostogų, Švenčionių pradinės mokyklos priešmokyklinukai bei 3 b ir 3 c klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame renginyje „Pasigaminkime žaisliuką". Vaikai dekoravo eglutes, gamino kvepiančius eglės žaisliukus, Kalėdų varpeliu kvietė žiemą. Pasigamino ir galėjo pačiupinėti net sniegą! O tada jau galėjo pasikviesti ir Kalėdas. Kupini įspūdžių, nešini pačių pagamintais darbeliais, palinkėję vieni kitiems gražių švenčių, išėjo atostogauti.
       Dėkojame renginio organizatorei Urtei.

Mokytojos Edita Novikienė, Lina Gančierienė, Nijolė Vaitkuvienė

lina zaisliukai2 Smalllina zaisliukai7 Smalllina zaisliukai9 Smalllina zaisliukai12 Small

Skaityti daugiau: KALĖDŲ BELAUKIANT

KALĖDINIS SPEKTAKLIS

       Žiemiškas gruodžio 19 d. rytas prasidėjo šurmuliu. Mokyklos aktų salėje rinkosi mokiniai ir jų tėveliai stebėti kalėdinio 2-4 klasių mokinių spektaklio - koncerto „Kaip Senis besmegenis draugų ieškojo". O senis besmegenis „sutiko" daug draugų, kurie vaidino, šoko, dainavo, grojo dūdelėmis. Po koncerto Senis besmegenis ir jo draugai visiems vaikams įteikė kalėdines dovanėles. Kalėdinis spektaklis - koncertas suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų mokiniams bei jų tėveliams.

Mokytojos Vida Uzielienė, Daiva Bečelytė, Agnė Karklelytė

daiva kaledos10 Smalldaiva kaledos11 Smalldaiva kaledos12 Smalldaiva kaledos13 Small

Skaityti daugiau: KALĖDINIS SPEKTAKLIS

KALĖDINĖ ŠVENTĖ

       Labai gražią kalėdinę šventę lavinamosios klasės mokiniams padovanojo Švenčionių kultūros centro Atvirųjų jaunimo erdvių atstovai, kultūros projektų vadovė Inesa Bagdonienė bei Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė. Jie atvyko kartu su Kalėdų seneliu, kuris pasirodė nešinas dideliu maišu dovanėlių. Visi kartu smagiai ir jaukiai praleido laiką: žaidė žaidimus, šoko, dainavo, bendravo prie vaišių stalo. Šventės pabaigoje Kalėdų senelis mokinius pradžiugino saldžiomis dovanėlėmis. Kalėdinė šventė virto mažyčiu stebuklu, kuris lavinamosios klasės mokiniams suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Lavinamosios klasės mokytoja Ina Petrovskienė

ina senis1 Smallina senis2 Smallina senis3 Small

KALĖDŲ BELAUKIANT...

     Visą savaitę priešmokyklinukai gamino įvairius darbelius iš spalvoto popieriaus, mokėsi daineles ir nekantriai laukė Kalėdų senelio. Gruodžio 18 d. vaikučius aplankė ne tik Kalėdų senelis, bet ir Snieguolė.
Ramių šv. Kūčių, jaukių šv. Kalėdų ir prasmingų ateinančių metų!

Mokytoja Lina Gančierienė

lina senis1 Smalllina senis2 Smalllina senis3 Small

IŠVYKA Į VILNIŲ

     Gruodžio 16 dieną 2 a klasės mokiniai, lydimi mokytojos ir tėvelių, vyko į Vilnių. Tai buvo Kalėdų senelio dovana. Atvykę į Vilnių, pirmiausia aplankė Katedros aikštėje esančią gražuolę eglę, apžiūrėjo prakartėlę, kurioje įsikūrusi šventoji šeimyna, piemenėliai, tvartelio gyventojai, trumpam stabtelėjo Arkikatedroje, kuri alsavo Advento ramybe. Vėliau pasivaikščiojo po senamiestį, grožėjosi išpuoštais pastatais, vitrinomis, eglute Rotušės aikštėje. Po pietų mokinukų laukė kino teatras „Forum Cinemas Vingis", kuriame žiūrėjo nuotaikingą, žiemiškai sportišką ir pamokančią istoriją „Snieguotos lenktynės".
       Ačiū Kalėdų seneliui už puikią dovaną.

Mokytoja Ligita Bernatavičiūtė

ligita egle1 Smallligita egle2 Smallligita egle3 Smallligita egle4 Small

MŪSŲ PASIEKIMAI

       Norime pasidžiaugti lavinamosios klasės mokinių kūrybiniu pusmečiu. Jis buvo kupinas gražių parodų, konkursų, kūrybinių ieškojimų ir atradimų. Viena iš mėgstamiausių vaikų veiklų buvo piešimas. Jiems labai patiko piešti tai, ką mato, jaučia, apie ką svajoja.
       Lavinamosios klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Piešiu gyvenimą". Visi dalyviai gavo padėkas, o Lukas Ridulis tapo šio konkurso laureatu.
       Už dalyvavimą respublikinėje neįgaliųjų vaikų ir jaunimo meninės kūrybos parodoje „Svajonių koliažai" mokiniai gavo padėkas, o Luko Chalimavičiaus darbelis buvo išskirtas ir gavo padėką už įdomius kūrybinius sprendimus atskleidžiant temą.
      Mokiniai dalyvavo Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos kalėdinių žaisliukų konkurse „Stebuklinga svajonė". Arvydas Alionis ir Luka Paškonytė tapo nugalėtojais — I grupėje užėmė II vietą.
         Už dalyvavimą respublikinėje virtualioje fotografijų parodoje „Pirštukais kurtas Kalėdų noras" lavinamosios klasės mokiniai gavo padėkas.

Lavinamosios klasės mokytoja Ina Petrovskienė ir auklėtoja Lena Platonova

ina sveikinimai1 Smallina sveikinimai2 Smallina sveikinimai3 Small

KALĖDINIAI SVEIKINIMAI

       Laukdami gražiausių metų švenčių, 3 b ir 4 d klasių mokiniai gamino atvirukus ir rašė sveikinimus patiems brangiausiems žmonėms — tėvams, Kalėdų seneliui ir draugams. Parašę sveikinimus burtų keliu išsitraukė draugo vardą kuriam siųs laišką. Užrašė adresus, užklijavo pašto ženklus ir laiškus nunešė į paštą, kur stebėjo, kaip jie antspauduojami. Po to įmetė į specialią siunčiamų laiškų dėžę. Grįždami vis svarstė, ar Kalėdų senelis atsiųs atsakymą, ar spės draugo laiškas atkeliauti iki Kalėdų.

Mokytojos Edita Novikienė ir Vilma Subačienė

edita laiskai1 Smalledita laiskai2 Smalledita laiskai3 Smallvilma laiskai4 Small

IŠVYKA Į GEN. SILVESTRO ŽUKAUSKO POLIGONĄ

       Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama sudaryti sąlygas kiekvienam jaunam asmeniui išsiugdyti būtinas vertybines orientacijas, leidžiančias tapti patriotiškai nusiteikusiu žmogumi, organizuoja mokiniams įvairias priemones. Vienoje jų — Švenčionių rajono mokinių supažindinime su Lietuvos kariuomenės veikla — dalyvavo ir mūsų lavinamosios klasės mokiniai. Jie vyko į Gen. Silvestro Žukausko poligoną, kur smalsiai apžiūrėjo karinę techniką, ginklus, pasivažinėjo kariniais šarvuočiais.

Lavinamosios klasės mokytoja Ina Petrovskienė

ina poligonas Small

Skelbimai

ĮSAKYMAS
DĖL UGDYMO PROCESO PABAIGOS
2020 m. gegužės 21 d. Nr. V-92
1. Įsakau 2020 m. birželio 4 d. baigti ugdymo procesą (nuotoliniu būdu) Švenčionių pradinėje mokykloje. Vasaros atostogų pradžia 2020 m. birželio 5 d.
2. Įpareigoju mokytojus pravesti saugaus elgesio instruktažus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, 1-4 ir lavinamosios klasių mokiniams visomis aktualiomis vasaros atostogų metu temomis ir per el. dienyną informuoti mokinių tėvus (globėjus).
Direktorė
Laima VeličkienėPamokų laikas

1 -ose klasėse

1. 8.00 - 8.35

2. 8.55 - 9.30

3. 9.50 - 10.25

4. 10.50 - 11.25

5. 12.00 - 12.35


2 - 4- ose klasėse

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.50 - 10.35

4. 11.05 - 11.50

5. 12.00 - 12.45

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

Draugiskas internetas logo be fono

673c8f7f85716af5a44dcda9958d54f8

thumb

Eurofondas-300x135 copy

logo